(067) 510 20 15

Натуральна черепиця.

Будівельні технології не стоять на місці, в тому числі, і покрівельні. На сьогоднішній день на ринку представлено безліч варіантів матеріалів для виконання покрівельних робіт, однак натуральна черепиця залишається незмінним лідером за якістю, незважаючи на різноманітність альтернативних рішень.

Переваги натуральної черепиці

Використовуючи для покрівлі даний матеріал, ви одержуєте велику кількість бонусів:

  • Довговічність і ергономічність. Натуральна черепиця вкрай стійка до зовнішнього впливу, атмосферних явищ. Вона міцна і практично не схильна до зносу. Експлуатаційний термін такої покрівлі можна порівняти з терміном служби самої будівлі.
  • Екологічність. Натуральний матеріал не виділяє шкідливих речовин під впливом сонячних променів і інших чинників.
  • Легкість в ремонті. Пошкоджені елементи без праці можна замінити на нові, без необхідності повної заміни покрівлі.
  • Шумоізоляція. Високий поріг поріг звуконепроникності дозволяє захистити мешканців від стукання по даху дощу, що особливо актуально для мансардних кімнат.
  • Естетичність і престиж. Приємне доповнення – така черепиця прикрашає екстер'єр будинку і вигідно виглядає.
Покрівля з натуральної черепиці – ідеальне рішення для приватних будинків, розташованих в зоні з вираженою сезонністю.

Підготовка та особливості монтажу

Облаштування покрівлі з натуральної черепиці найкраще довірити професіоналам, так як цей процес вимагає певного досвіду, а також ретельних розрахунків. Робота передбачає чітке дотримання алгоритму, кожна деталь потребує уваги. На підготовчому етапі важливі розрахунки кроквяної системи і покрівельного огородження з урахуванням нахилу даху і ваги матеріалу. Звичайно вибирається досить частий кроквяний крок. Від частоти перетину залежить товщина брусів обрешітки. У розрахунок береться наявність або відсутність мансарди, кількість необхідного гідроізоляційного матеріалу, необхідне число карнизних звисів.

Укладання гідроізоляції

Гідроізоляційні підкладки укладаються на крокви паралельно звису карниза. Це невід'ємна частина процесу. Сучасні види гідроізоляції дозволяють поліпшити функціональність покрівлі, перешкоджають утворенню конденсату і підсилюють шумоізоляційні і термоеффектівні властивості черепиці.

Обрешетування

Для контр обрешетування доцільно використовувати бруски розміром до 50 * 50 мм, укладаючи їх на деякій відстані один від одного для вільної циркуляції повітря. Обрешетування варто виконувати з брусків аналогічного розміру з кроком, враховуючи вагу і нахил покрівлі. Це основа і опора покрівлі, тому ретельні розрахунки тут необхідні.

Облаштування карнизу

Після закінчення робіт з обрешетуванням, встановлюється карнизна планка і капельник,які запобігають підвищену вологість і відводять конденсат.

Укладання черепиці

Важливе правило покриття покрівлі натуральною черепицею: роботи проводяться суворо в напрямку справа наліво і знизу вгору. Попередньо черепицю розкладають по протилежними скатам по 5-6 штук для розподілу навантаження на крокви. Нижній і верхній ряди викладаються без закріплення. Закріплення оцинкованими саморізами відбувається лише в крайніх рядах і підрізається біля розжолобків елементу. Виняток – нахил черепиці понад 60 градусів. В такому випадку вся черепиця повинна закріплюватися.

Завершальний етап

Після укладання покрівлі встановлюється конькова черепиця з вентиляційними отворами. Вибір аероелементу залежить від призначення приміщення безпосередньо під дахом: житлова мансарда або неопалюване горище.

Натуральна черепиця практично немає недоліків. Відмовитися від вибору такої покрівлі може лише висока вартість в порівнянні з альтернативними покрівельними матеріалами і складність в монтажі. Однак гарантована якість і практично столітній термін служби при незмінній зовнішній привабливості все ж кажуть «за» влаштування покрівлі саме з натуральних матеріалів.

контакти

Зв'яжіться з нами

Давайте будувати майбуднє разом!