(067) 510 20 15

Вибір ділянки та його проєктування.

Будівництво житла – процес непростий на всіх його етапах, і кожен з них має велике значення для остаточного результату. Вибрати і скласти план земельної ділянки для будівництва - основні рішення, які задають тон всьому подальшому будівництву і комфортному життю. Щоб не шкодувати про прийняті рішення і максимально наблизити бажане до реальності,потрібно підійти до вибору і планування з усією відповідальністю.

Вибір ділянки.

Будь-яке будівництво починається з вибору земельного наділу для зведення службових та інших будівель і їх подальшого облагородження. Найчастіше на вартості ділянки намагаються заощадити і не приділяють їй належної уваги:ділянка є ділянка. Однак все не так просто, як здається. Якість землі,особливості ґрунту, геометрія наділу накладають вражаючий відбиток на всі наступні етапи. Недостатня увага до вибору ділянки позначиться на тимчасових, трудових і грошових витратах на подальше будівництво і комфортне перебування в майбутньому будинку.

Не важливих моментів у виборі наділу землі немає. При виборі бажано враховувати всі наявні нюанси.

Наявність газо-, водо- та електропостачання, можливість і легкість їх проведення, а також доступ до інших комунікацій: інтернету, телефонної лінії, наявність вишок мобільного зв’язку поблизу. Наприклад, життя в будинку вашої мрії легко може зіпсувати необхідність щотижня звертатися в службу відкачування зливної ями або регулярно пропадає мобільний зв’язок. Розташування щодо міської інфраструктури, роботи, великих автодоріг і т.д. Вплив цих моментів очевидний.

Загальний ландшафт місцевості і особливості грунту. Тут найкраще перевірити документацію геологічних вишукувань або провести власні, звернувшись до фахівців.

Екологічна обстановка і загальний план міської влади на район згодом (В цьому питанні доведеться довіритися забудовнику або ріелтору). Наявність раніше розпочатого будівництва , насправді, може принести безліч негативних емоцій, тому краще бути обережніше. Уже наявне будівництво ставить в певні рамки при плануванні. Крім того, можна завчасно познайомитися з сусідами, так як це має неабияке значення для комфортного проживання в будинку.

Планування ділянки

Придбати земельний наділ і просто побудувати посередині будинок, праворуч гараж, а за будинком розташувати теплицю – неможливо. На жаль, підходити до планування ділянки слід не тільки з боку власних бажань. При складанні проєкту майбутньої території слід враховувати безліч факторів:

  • Рельєф і характеристики наявного ландшафту;
  • Тип ґрунту і особливості його осідання;
  • Наявність ґрунтових вод, геологічні нюанси;
  • Правила ТПВ та санітарно-технічні норми;
  • Розу вітрів і положення майбутнього будинку щодо ходу сонця протягом дня;

Аналіз даних критеріїв впливає на розташування будівель, інженерних комунікацій і загальних технічних планів присадибної ділянки. Тільки після ретельного оцінювання можна приступати до складання дизайн-проєкту , плану забудови і зонувати ділянку.

Складання плану

При складанні плану приймають заданий масштаб і враховують результати аналізів вищеописаних факторів. Крім того, не варто забувати про Державні норми: відстані між будівлями та сусідніми ділянками,вимоги пожежної та санітарної безпеки.

Зонування

Поділ присадибної території на зони являє собою важливий етап.Розподіл наділу на житлову, службову, садову і зону відпочинку забезпечує раціональну інфраструктуру ділянки і комфорт її жителям.

Вибрати і розпланувати ділянку непросто, особливо, міському жителю, який звик до умов багатоквартирних будинків. Врахувати всі нюанси складно, а охопити їх вкрай бажано для отримання будинку своєї мрії і відповідної присадибної ділянки. Тому краще всього звернутися за допомогою до фахівців, які допоможуть підібрати земельний наділ відповідно до ваших потреб і бачень будинку своєї мрії.

контакти

Зв'яжіться з нами

Давайте будувати майбуднє разом!