(067) 510 20 15

проєктування та будівництво будинків

icon

Готові проєкти будинків - це компроміс між Вашими бажаннями, тимчасовими витратами і вартістю проєктування. проєкт редагується з урахуванням вимог Замовника. Такий будинок в результаті гарантовано підійде і задовольнить всіх членів Вашої родини.

icon

Якщо Ви ще точно не вирішили, з якого матеріалу будувати, то ми безкоштовно Вас проконсультуємо, розповімо все плюси і мінуси кожного матеріалу.

Професіонали застосовують виключно сертифіковані матеріали, які перевірені в роботі вже протягом довгих років, тому в кінцевому підсумку після проведення всіх робіт можна довгий час насолоджуватися їх результатом.

icon

Компанія «ЛАЙФБУД» спеціалізується на будівництві будинків та котеджів у Вишгородському районі, тому на нашому сайті вказані актуальні ціни на будівництво коробки будинку і готового будинку з оздобленням.

Над реалізацією Вашої мрії в реальність працюють провідні фахівці. Ми прагнемо, щоб разом з власним будинком Ви знайшли комфорт.

Ми:

 • - 20 років успішно будуємо будинки і котеджі;
 • - Побудуємо ваш будинок за 9-12 місяців від порожньої земельної ділянки до повністю житлового стану, включаючи меблювання;
 • - Знаємо про будівництво все і враховуємо такі нюанси, про існування яких переважна більшість навіть не підозрює;
 • - Відповідально ставимося не тільки до будівництва, але і до безпеки . На наших об'єктах ведеться цілодобове відеоспостереження і підключена охоронна система, щоб захистити вашу власність і будматеріали від злодіїв та вандалів;

Ваша участь необхідна тільки на етапі затвердження проєкту, решту ми зробимо самі.

Але якщо ви раптом забажаєте перевірити, як росте ваш бажаний будинок, ви завжди можете його відвідати:)

Звичайно, ви можете придбати готовий будинок вже зараз.

Бажаете дізнатися, що входить у вартість будинку? Завантажуйте, щоб не втратити.

Завантажити пропозицію

Будівництво такого будинка буде коштувати вам

від $97 500

Наші ціни

від

350

у.о./м2

коробка

Будівництво коробки будинку - це комплекс проєктних і загальнобудівельних робіт зі зведення будинку або котеджу виконується нашими фахівцями.

від

500

у.о./м2

під оздоблення

Будівництво будинку під оздоблення - це комплекс послуг який включає в себе проєктні, будівельно-монтажні, інженерно-технічні та дизайнерські роботи крім робіт по влаштуванню фінішної обробки.

від

750

у.о./м2

під ключ

Будівництво будинку під ключ - це цілий комплекс проєктних, будівельно-монтажних, інженерно-технічних, дизайнерських та інших видів робіт. По закінченню яких Ви отримуєте повністю готовий до заселення будинок.

матеріали

 • міцність і довговічність
 • теплоізоляція і морозостійкість
 • екологічно чистий продукт
 • висока пожежна безпека

Газоблок AEROC

Газоблок AEROC - це універсальний будівельний матеріал нового покоління, який є різновидом пористих бетонів. Основні характеристики ТМ AEROC - щільність, міцність і точність геометричних форм.

Пористий бетон виготовляється з вапна, цементу, піску і води. Це традиційні сировинні матеріали, які не містять шкідливих домішок. При твердінні бетону в автоклаві в середовищі насиченої пари при температури 175-185С навіть, якщо випадково потрапили органічні домішки вигорають і випаровуються. Тому укладені в будівлі вироби не є носіями шкідливих компонентів та не виділяють їх в період експлуатації під впливом вологи, температури, навколишнього середовища.

 • екологічно чистий продукт
 • тепло- і шумоізоляція
 • термін служби черепиці 100 років
 • гарантія якості 30 років

Натуральна черепиця «Аляска»

Сировиною для виготовлення натуральної черепиці служить екологічно чистий природний матеріал: кварцовий пісок, цемент і натуральний пігмент на основі оксиду заліза.

Цементно-піщана черепиця “Аляска” не береться випалу, а стає міцнішою в результаті твердіння цементу. Така черепиця з натурального, довговічного матеріалу має високу тепло- і звукоізоляцією. Вона має низьку теплопровідність, забезпечуючи, таким чином, комфортний мікроклімат вашого житла.

Їй не страшні мороз, «кислотні» дощі, перепади температур, град і навіть ураганні вітри. Це особливо важливо для мансардних поверхів.

Цементно-піщана черепиця «Аляска» - це оптимальний вибір для тих, хто віддає перевагу натуральним матеріалом, якість, прекрасний зовнішній вигляд і розумну ціну.

Цементно-піщана черепиця «Аляска» отримує іменну гарантію якості 30 років. А термін служби - понад 100 років, не вимагаючи ремонту!

 • вогнестійкість
 • теплоізоляція і звукоізоляція
 • температура застосування від -60 до +400 С
 • екологічно чистий продукт

Мінеральна вата ТЕХНОФАС

Мінеральна вата - це волокнистий матеріал, який отримують з розплавів гірських порід, а також металургійних шлаків і їх сумішей. Найчастіше світові виробники мінеральної продукції використовують в якості сировини гірські породи.

Фасад будинка ми утеплюємо мінеральною ватою ТЕХНОФАС ЕФЕКТ 35 кг / м3 від українського виробника компанії «Техноніколь». Це екологічно чистий продукт з 100% натурального каменю - базальту.

Натуральний камінь базальт володіє рядом корисних властивостей, які і роблять утеплювач кращим матеріалом для теплоізоляції: високою теплозберігаючою здатністю, стійкістю до дії високих температур, стабільністю об'єму і форми, низьким водопоглинанням, високою звуко поглинаючою здатністю, стійкістю до дії мікроорганізмів і гризунів, нейтральність при контакті з бетоном і металевими матеріалами.

 • енергозбереження
 • надійність і довговічність
 • захист від шуму і вторгнення
 • гарантія на 5 років

Металопластикові вікна від компанії GLASSO

Всі встановлені пластикові вікна від компанії GLASSO в котеджних містечках мають високу європейську якість (євровікна). Нові покоління металопластикових вікон, об'єднують в собі декілька переваг, таких як енергозбереження, надійність і довговічність, захист від шуму і вторгнення.

Автоматизована лінія компанії GLASSO дозволяє виробляти одно- та двокамерні склопакети різних форм і конфігурацій: прямокутні, трикутні, арочні, круглі та ін. з різних видів скла. Усередині склопакета можуть поміщатися елементи декоративної розкладки (шпроси), надають вікну певну архітектурну своєрідність. Використання подібних елементів може зробити Ваш будинок чарівним. Використовуючи обладнання провідних європейських виробників, якісні витратні матеріали та технології провідних зарубіжних фірм компанія забезпечує високоякісними склопакетами. Гарантія на 5 років.

Про компанію «Лайфбуд»

Компанія «Лайфбуд» успішно працює на ринку будівельних послуг в Києві та в Україні з 2000 року. З тих пір вже другий десяток років ми втілюємо в життя мрії наших клієнтів - проєктуємо і будуємо їх затишні оселі. Будь це квартира, приватний будинок, дача або ж оздоблення офісного приміщення - спектр діяльності «ЛАЙФБУД» не обмежується простими шаблонами - ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного об'єкта.

Будівництво будинків «під ключ», реставрація житлових та нежитлових приміщень, фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи - це і багато іншого фахівці нашої компанії виконують завжди максимально професійно і, головне, в обумовлений термін.

«Лайфбуд» – це союз справжніх фахівців і майстрів своєї справи, де кожен з нас має відповідну профільну підготовку, а тому сумніватися в нашій компетентності нашим клієнтам не треба!

Багаторічний досвід в спектрі будівельних питань дозволяє «Лайфбуд» бути одним з флагманів будівельного ринку. Ми завжди готові відповідати за результат, і беремося за реалізацію будь-яких задумів, якими б вони неймовірними б не здавалися на перший погляд. Наші компетентні фахівці завжди готові допомогти Вам у виборі готового проєкту будинку, або ж в індивідуальному порядку розробити ексклюзивний проєкт.

Наш незаперечний плюс - це робота з заводами та виробниками будматеріалів безпосередньо, а це значить, що наші клієнти не повинні переплачувати і без цього не зайві гроші. Ми маємо можливість замовляти всі матеріали безпосередньо і без посередників!

У своїй роботі майстри компанії «ЛАЙФБУД» використовують тільки перевірені довговічні матеріали, які дозволять господареві не замислюватися над їх заміною добрий десяток років!

Компанія «ЛАЙФБУД» працює у всіх напрямках будівельних робіт: будівництво будинків, котеджів, офісів, а також повний комплекс, як зовнішніх, так і внутрішніх робіт, закінчуючи повноцінним внутрішнім оздобленням всіх поверхонь. Ми з гордістю запевняємо: будь-який проєкт, що затверджується разом з клієнтом, створюється з детальним аналізом всіх характеристик конкретної будівельноі ділянки, з урахуванням особливостей ґрунту і рельєфу місцевості.

Наші фахівці завжди готові проконсультувати або приїхати на ділянку, щоб вирішити потрібне питання.

Порівнявши ціни на наші будинки з іншими компаніями і почувши відгуки наших клієнтів, Ви вже точно переконаєтеся в тому, що співвідношення параметрів «ціна-якість» у нас найоптимальніше.

Ми допоможемо Вам організувати будівництво і проєктування всієї житлової ділянки: будь це будинок, гараж, господарські прибудови, паркан або ж інші конструкції. Споруда гвинтових сходів в будинку, конструкції балконів, камінів, прокладка комунікацій - для професіоналів «ЛАЙФБУД» немає нічого неможливого!

контакти

Зв'яжіться з нами

Давайте будувати майбуднє разом!