(067) 510 20 15

Зведення стін з газоблоків.

При виборі матеріалу для зведення стін важливо враховувати не тільки майбутню естетичність, але і функціональність. Так, важливим критеріями стають довговічність стін і відсутність необхідності постійного ремонту, його тепло- і гідроізоляція, міцність конструкції, трудові і тимчасові витрати , оптимальна вартість. На сьогоднішній день ринок рясніє різноманітністю будматеріалів різної якості і цінового діапазону.

Окремо варто зупинитися на сучасному матеріалі – газобетонних блоках.Використання газоблоків при зведенні стін будинків представляється оптимальним з огляду на безліч факторів.

Чому варто вибирати газобетон

У стін з газоблоків безліч переваг, які грають на його користь у порівнянні з альтернативними варіантами.

Ви скорочуєте трудовитрати, адже товщина блоку дозволяє зводити стіну в один ряд, що економить час і енергію. Крім того, вага блоків досить легка, що ще більше спрощує будівництво. Газобетон вкрай витривалий і міцний , саме це забезпечить довговічність і міцність будинку.

Висока стійкість до низьких температур робить будинок з газоблоку теплим і затишним в будь-який період року. Це прекрасний теплоізолятор.

Газобетонні стіни повністю безпечні для вашого здоров'я.

Матеріал не боїться вогню, це надійне укриття від будь-яких зовнішніх впливів.

Приємний бонус: при виборі якісних блоків, ви економите кошти і час на внутрішню обробку будинку, адже газоблоки – рівні й гладкі, вони не вимагають великих вкладень в чорнову обробку стін.

Г Газобетон – фінансово доступний будматеріал.

Як будувати дім з газоблоку

Робота з газобетоном нескладна в порівнянні з іншими матеріалами, але, як і будь-який будівельний процес, має свої нюанси.

Температурний режим

Зводити такі стіни краще в теплий сезон при температурах не нижче + 5С і не вище + 35С.

Фундамент

Оптимальним рішенням фундаменту стане залізобетонна плита або монолітний стрічковий фундамент. Кладка на стовпчастий фундамент також можлива з дотриманням деяких умов. У будь-якому випадку, якщо фундамент зведений за всіма правилами і ретельно гідроізольований - це вже пів шляху до успіху. Помилки в облаштуванні фундаменту ведуть до деформації газобетону, тріщинах і втрати стінами своєї вертикальності.

Особливості кладки

Перший ряд кладки – основний. Він впливає на якість остаточного результату. Процес починають з кладки кутів, вирівнюючи їх по горизонталі і вертикалі. Далі прокладають горизонтальні ряди таким чином, щоб вони трохи виступали над цоколем. При будівництві використовується або спеціальний клейовий склад, або стандартний пісочно-цементний розчин. При укладанні застосовується метод порядного перев'язування блоків, що додатково зміцнить стіни.

В цілому, процес мало чим відрізняється від зведення стін з цегли.

Армування – обов'язкова умова для газобетонних стін. Це надає конструкції міцність і гнучкість, захищаючи від деформацій і пошкоджень при усадки. Стандартно армується перший ряд і далі кожен четвертий, віконні отвори і дверні перемички. Для цих цілей використовується восьми міліметрова арматуру, хоча можна застосувати і скловолоконну сітку.

Перекриття облаштовуються по ходу кладки, не варто починати наступний поверх без установки міжповерхових перекриттів, в якості яких найчастіше використовуються газобетонні багатопустотні плити.

Зовнішня і внутрішня обробка стін з газоблоку заснована не тільки для краси , але й для збереження функціональності матеріалу. Так, зсередини стіни обов'язково обробляються грунтовками глибокого проникнення, а зовнішній фасад повинен бути вентильованим.

В цілому, газобетонні блоки – сучасне і оптимальне рішення для будівництва хатини. Очевидні плюси і легкість в роботі з ним робить його не тільки затребуваним, але і дійсно важливим матеріалом

контакти

Зв'яжіться з нами

Давайте будувати майбуднє разом!