(067) 510 20 15

Крізь призму сірості

З давніх часів , багато хто вважає сірий колір невиразним, похмурим і нудним, ніби використання його веде до непомітності. Але це тільки на перший погляд може так здатися.

Існує безліч різних відтінків сірого. Він поєднується з усією палітрою фарб, дає можливість проявитися основним деталям і виглядає дуже дорого.Коли людина заходить в кімнату, дизайн якої виконаний із застосуванням відтінків сірого кольору: від світло-сірого до темно-сірого ближче до чорного, то захоплюванню немає межі. Стильно, елегантно, нічого зайвого. Іноді навіть не хочеться меблювати таку вишукану атмосферу .Це дає можливість кожному індивідуально і продумано підійти до питання інтер’єру.

Психологи прийшли до висновку, що сіра гамма уособлює собою якусь загадковість і неоднозначність. Заспокоює, допомагає зосередитися, надихає, пом’якшує , відтіняє, дає відчуття надійності і стабільності.Не дарма сірий колір люблять люди витончені, строгі, ділові, крокуючи в ногу з часом. На тлі цього кольору кожна деталь виглядає елегантно і сучасно.

Монохромний сірий - тепер універсальне рішення, яке не виходить з моди вже кілька років.Ось і наша компанія вирішила використовувати цей колір в дизайні екстер'єру та інтер'єру котеджів, щоб надати людям можливість отримати довгоочікуваний спокій, розслаблення і, в той же час, почуття захищеності після важкого робочого дня.

контакти

Зв'яжіться з нами

Давайте будувати майбуднє разом!