(067) 510 20 15

Будинок "під ключ"

будівництво приватних будинків та котеджів у Києві та Київській області

Передивитись проєкти

Компанія «Лайфбуд» успішно працює на ринку будівельних послуг в Києві та в Україні з 2000 року.

З тих пір вже другий десяток років ми втілюємо в життя мрії наших клієнтів - проєктуємо і будуємо їх затишні оселі. Будь це квартира, приватний будинок, дача або ж оздоблення офісного приміщення - спектр діяльності «ЛАЙФБУД» не обмежується простими шаблонами - ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного об'єкта.

Будівництво будинків «під ключ», реставрація житлових та нежитлових приміщень, фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи - це і багато іншого фахівці нашої компанії виконують завжди максимально професійно і, головне, в обумовлений термін.

Читати повністю ...
icon

Готові проєкти будинків - це компроміс між Вашими бажаннями, витратами часу та вартістю проєктування. проєкти редагуються з урахуванням вимог замовника. Такий будинок у результаті гарантовано підійде та задовольнить усіх членів Вашої сім'ї.

icon

Якщо Ви ще не вирішили, з якого матеріалу будувати, то ми безкоштовно Вас проконсультуємо, розкажемо всі плюси та мінуси кожного матеріалу.

Професіонали застосовують виключно сертифіковані матеріали, які перевірені в роботі вже протягом довгих років, тому зрештою після проведення всіх робіт можна довгий час насолоджуватися їх результатом.

icon

Компанія «Лайфбуд» спеціалізується на будівництві Будиноків та котеджів у Вишгородському районі, тому на нашому сайті вказані актуальні ціни на будівництво коробки будинку та готового будинку з оздобленням.

Над реалізацією Вашої мрії насправді працюють провідні фахівці. Ми прагнемо, щоб разом із власним будинком Ви набули комфорту.

Починаємо будівництво нової вулиці Кварталу «Сонячний»!

56 нових будинків

Плюси починати разом з нами:

  • + Готовий Будинок - за Зрозумілу Вартість !
  • + Висока якість робіт і матеріалів !
  • + Дотримання термінів будівництва !
  • + Дизайн проєкт у подарунок !
  • + Закрита територія під охороною !
  • + Річка Десна 400 м (приберегова паркова зона)
  • + Розстрочка під 0% строком до 12 міс.

продаж будинків

вулиця Зоряна

вулиця Абрикосова

Блог про будівництво

Життя у заміському будинку.

З наближенням весни всі ми з нетерпінням чекаємо сонячних днів, перше листя на деревах, будуємо плани на літню відпустку і мріємо про якнайшвидший прихід тепла. Однак не всі можуть однаково насолодитися красою весняно-літнього періоду, і одним з факторів, що впливають стає місце проживання. Читати повністю

Будинок або квартира: що краще?

Коли ви збираєтеся придбати власне житло, перед вами постає питання, що ж вибрати: міську квартиру або приватний будинок. Факторів, що впливають на остаточний вибір безліч, адже важливо не тільки мати дах над головою, але і відчувати себе в повному комфорті і безпеці. Що ж краще впорається з поставленими цілями, на що звернути увагу при виборі майбутнього житла і які плюси і мінуси є у приватного будинку і міської квартири? Спробуємо більш детально розібратися в даному питанні. Читати повністю

Вибір ділянки та його проєктування.

Будівництво житла – процес непростий на всіх його етапах, і кожен з них має велике значення для остаточного результату. Вибрати і скласти план земельної ділянки для будівництва - основні рішення, які задають тон всьому подальшому будівництву і комфортному життю. Щоб не шкодувати про прийняті рішення і максимально наблизити бажане до реальності,потрібно підійти до вибору і планування з усією відповідальністю. Читати повністю

проєкти будинків

Наші ціни

від

350

у.о./м2

коробка

Будівництво коробки будинку - це комплекс проєктних і загальнобудівельних робіт зі зведення будинку або котеджу виконується нашими фахівцями.

від

500

у.о./м2

під оздоблення

Будівництво будинку під оздоблення - це комплекс послуг який включає в себе проєктні, будівельно-монтажні, інженерно-технічні та дизайнерські роботи крім робіт по влаштуванню фінішної обробки.

від

750

у.о./м2

під ключ

Будівництво будинку під ключ - це цілий комплекс проєктних, будівельно-монтажних, інженерно-технічних, дизайнерських та інших видів робіт. По закінченню яких Ви отримуєте повністю готовий до заселення будинок.

контакти

Зв'яжіться з нами

Давайте будувати майбуднє разом!